Články

Naše premiéra na Italian Masters (mistrovství Itálie v plavané)

Ve dnech 3. a 4. listopadu jsme se společně s Martinem Raškem, jeho otcem Zbyňkem a mou přítelkyní Alenou vydali na mistovství Itálie v plavané a následný Tubertini Day. Obě soutěže proběhly ve městě Ostellato v severovýchodní Itálii nedaleko Benátek. Na místních kanálech probíhají soutěže prakticky každý víkend a jedná se tedy o velmi prochytávané a náročné vody s velmi vybíravou rybí osádkou.

  Pokračování článku

Přidáno: 28. Listopad, 2018

Termíny brigád na rok 2019

Po vzoru pevných termínů brigád z letošního roku zveřejňujeme termíny na rok 2019. Snažíme se tak vyjít vstříc našim členům, kteří mají složitější plánování, příp. pracují na směny. V průběhu roku budou k dispozici ještě další, nárazové brigády (tak jako doposud), které budeme vždy vyvěšovat jak zde, tak na našich oficiálních facebookových stránkách.

  Pokračování článku

Přidáno: 20. Listopad, 2018

Nákup nového lovného vybavení

V rámci programu pro rozvoj eko-agro oblastí v Ústeckém kraji na období let 2017 až 2020, oblast podpory rybářství a rybníkářství na území Ústeckého kraje, jsme úspěšně zažádali o poskytnutí neinvestiční dotace k pořízení váhy a člunu.

  Pokračování článku

Přidáno: 15. Říjen, 2018

Zpracování osobních údajů

V návaznosti na nařízení Evropského parlamentu a Rady č. 2016/679 ze dne 27. 4. 2016 o ochraně fyzických osob, jsme schválili interní směrnici o ochraně osobních údajů, která předně upravuje údaje nutné k výdeji povolenek.

  Pokračování článku

Přidáno: 16. Červenec, 2018

Výpověď nájemní smlouvy - Podhoří

S lítostí Vám oznamujeme, že jsme obdrželi (resp. SÚS) výpověď nájemní smlouvy revíru Podhoří, a to ke dni 31. 12. 2018. I přes jednání s pronajímatelem se nám nepodařilo výpověď zvrátit. Jak je uvedeno níže, v samotné výpovědi, důvodem jsou neustálé konflikty s rybáři, které i přes opakované domluvy eskalovaly.

  Pokračování článku

Přidáno: 2. Červenec, 2018

Hlaváč mezi námi: Výzva ke spolupráci pro členy ČRS

V roce 2015 byl na Labi v Ústí nad Labem poprvé v ČR zaznamenán výskyt hlaváče černoústého, jednoho z nejnebezpečnějších invazních druhů ryb na světě.

  Pokračování článku

Přidáno: 11. Červen, 2018

Dálkové studium oboru Rybářství ve SRŠ Vodňany

Střední rybářská škola Vodňany otevírá od září letošního roku dálkovou formu studia oboru Rybářství. Jedná se o tříleté studium určené pro uchazeče, kteří již získali maturitní vzdělání. Studentům jsou proto již „započítány“ všeobecně vzdělávací předměty a studium je zaměřeno pouze na odborné předměty související s rybářstvím a produkcí ryb.

  Pokračování článku

Přidáno: 7. Duben, 2018

Usnesení z členské schůze 2018

Minulou sobotu proběhla každoroční členská schůze. Oproti loňsku se znatelně vyšší účastí našich členů, za což jsme velmi rádi! Samotné faktické informace doplnila všeobecná diskuze. Za účast a podnětnou diskuzi, všem členům, funkcionářům i přátelům velmi děkujeme!

  Pokračování článku

Přidáno: 5. Březen, 2018

Hlavní navigace