Fotogalerie za červen 2016

Dětské závody Chlumec a Varvažov

Dětské závody Chlumec a Varvažov - Foto 1Dětské závody Chlumec a Varvažov - Foto 2Dětské závody Chlumec a Varvažov - Foto 3Dětské závody Chlumec a Varvažov - Foto 4

Na přelomu měsíců května a června proběhly již tradiční dětské závody v Chlumci a Varvažově. Účast byla, především na Oprámu (42 závodníků) opravdu velmi hojná! :) Tímto bychom rádi poděkovali všem zúčastněným, sponzorům, obci Telnice (p. starosta Doubrava), městu Chlumec (p. starosta Zettlitzer) a Ústí nad Labem (pí. primátorce Nechybové) a v neposlední řádě všem pořadatelům! Velké díky a Petrův zdar!

  Zobrazit fotogalerii

Přidáno: 13. Červen, 2016

Zlatá udice 2016

Zlatá udice 2016 - Foto 1Zlatá udice 2016 - Foto 2Zlatá udice 2016 - Foto 3Zlatá udice 2016 - Foto 4

Pět našich nejlepších dětských zástupců z rybářského kroužku Šupinky se zúčastnilo územního kola Zlaté udice ve Štětí. Pro nás i pro soutěžící z našeho kroužku to byla premiéra, ale i přes to jsme se v individuálních závodech umístili do prvních třech míst. Z celkového pohledu je určitě ještě co zlepšovat, ale jako zkušenost do budoucna byl závod k nezaplacení! Velké díky patří jak vedoucím kroužku, tak soutěžícím za výbornou reprezentaci!

  Zobrazit fotogalerii

Přidáno: 13. Červen, 2016

Hlavní navigace