Vzkazy

Nový vzkaz

Nový vzkaz
Jindra E-mail

Přidáno: 25.2.2019, 11:43

Kdo vymyslel termín schůze, který se kryje s jarními prázdninami?

Karel Jakubec E-mail

Přidáno: 21.2.2019, 23:19

Dobrý večer, dostavte se do kanceláře MO a tam Vám řekneme jak postupovat.

jiri E-mail

Přidáno: 21.2.2019, 11:19

chci se zeptat asi 5let kvuli praci sem nechytal ryby,a z duvodu sem ani neplatil clenstvi v tu dobu sem ulovkovi listek odevzdal.letos bych si chtel zakoupit povolenku.budu nejak postizen dekuji Jirka

Pepa E-mail

Přidáno: 18.2.2019, 15:40

Radku myslím si že tam nikdo nepojede a když jo tak pouze jednou a nikdy více.Koukal sem na jeho stránky a nikde nemá žádný rybářský řád atd.jako každé stránky soukromého revíru,má tam pouze ceník což je pro něj nejdůležitější.A je velmi směšné,udám jeden z důvodů,že pan majitel golfu udává ve výpovědní smlouvě důvod výpovědi kvůli nekontrolovaného pohybu osob po trávníku,ale za penízky to asi bude tolerovat

Radek E-mail

Přidáno: 18.2.2019, 14:59

No a kdyby si někdo na Podhoří přece jen chtěl zachytat, tak tady jsou podmínky :

https://golfusti.cz/sportovni-rybolov-usti-nad-labem/...

Karel Jakubec E-mail

Přidáno: 18.2.2019, 14:24

Dobrý den, pane Drábku,

začátkem několik faktů, ze kterých musíme vycházet:


1, Na většině revírních vod jsme pouze v pronájmu, nejse tedy vlastníky a nemůžeme rozhodovat o věcech proti nájemním smlouvám. Z naší strany se snažíme vždy uzavírat (fakticky nájemní smlouvy podepisuje náš nadřízený SÚS, nikoliv naše MO) co možná nejvýhodnější smlouvy z pohledu rybářů.


2, V případě, že nám vlastník vypoví smlouvu dle platných podmínek podepsané nájemní smlouvy a v souladu s NOZ, nemáme téměř žádné možnosti obrany.


3, Pravidelná jarní a podzimní zarybnění jsou - a vždy budou, v případě nájemních revírů - určitým rizikem pro svaz, se kterým do takovéhoto smluvního vztahu vstupujeme.


4, MO, potažmo SÚS, tak, jako celá rybářská obec jsme vázáni rybářským zákonem a BPVRP, které nám neumožňují ni lov na více udic, ni jinou nepovolenou rybolovnou techniku vč. zátahových sítí apod.


Bývalý revír Podhoří je navíc zatopená šachta, bez pevného, velmi členitého dna s porosty, které nejen že neumožňují použití jakýchkoliv sítí (pokud bychom připustili tuto techniku), ale jsou problematické i "na položenou".


Se správcem golfového resortu CZ Golf Terasy, p. Kodrlem jsme byli celou dobu v kontaktu, a věřte, že popsané důvody ve výpovědi (https://rybariusti.cz/clanky/vypove-najemni-smlouvy---podhori), nejen že nejsou vycucané z prstu, ale byly nabíledni již několik let a opakovaně. Incidentů s rybáři - samozřejmě nejen s nimi, ty jsme ale neřešili - bylo nespočet a na všechny účastníky jsme vždy naléhali, aby si uvědomili, že jsme pouze nájemníky řízení nájemní smlouvou.


Možná to pro méně informované vypadá, že se jedná o přelomovou ad hoc akci, nicméně v kontextu veškerých, nám hlášených prohřešků nájemní smlouvy, to žel byla jen otázka času. Sekundární důvody výpovědi nám nepřísluší oficiálně hodnotit.


Výpověď smlouvy jsme obdrželi 18. 6. 2018, tu jsme ihned zveřejnili a všem rybářům doporučili, aby si - za dodržení rybářského zákona a BPVRP - úlovky ponechávaly.


V případě dalších dotazů, vás rádi uvidíme v naší kanceláři.

S rybářským pozdravem "Petrův zdar", Jakubec Karel, hospodář MO Ústí n. L.

Ruda E-mail

Přidáno: 17.2.2019, 17:27

Dobrý den,měl bych pár dotazů a chtěl bych normální odpověď od svazu.Jelikož sme přišli o revír Podhoří z důvodu těžby peněz pana golfisty, nikoli viny rybářů,proč nějak svaz nezasáhl ohledně ryb které patřily nám jako svazu,nevychytaly se nějakým způsobem nebo nespořádaly nějaké závody,rybolov na více prutů tak,aby byla možnost to co svazu patřilo se vrátilo zpět a pan golfista si nepřišel k hotové věci...jako člena rybářského svazu mě to hodně mrzí že svaz jako celek nechal vše být a bylo mu to zřejmě jedno co s tím bude.Nečekal jsem že svaz na toto vůbec nezareagoval a nechal vše propadnout tomu ..... a on teď bude vybírat penízky za naše ryby a rybolov na už jeho rybníce. Myslim si že by na to plno lidí přistoupilo a ryby aspoň ty trofejní se mohli odlovit a využít na zarybnění jiného revíru ať už stojaté vody či řeky.Poprosil bych normální odpověď, děkuji.

Láďa E-mail

Přidáno: 13.2.2019, 15:32

Ahoj Pepo,

je tam dost trávy. Jsou tam hloubky a musíš vědět kam jít. Jo a bacha na divočáky :D

JInak jsou tam hezký ryby.

Pepa E-mail

Přidáno: 13.2.2019, 7:56

Dobrý den,mám jednu otazečku ohledně nového revíru Petri,dá se na tomto revíru chytat normálně na položenou jelikož je to celé pod vodou zarostlé,jen abych věděl kolik si mám sebou vzít náhradních olov

Karel Jakubec E-mail

Přidáno: 17.1.2019, 6:50

Dobrý den, ano, zákaz tzv. srkaček byl - mimo jiné - schválen Radou ČRS. Platnost těchto změn musí ovšem proběhnout na úrovni uživatelů revíru. V našem případě, tedy našich revírních vod byl tento zákaz schválen a je platný již od 1. 1. 2019. Seznam všech schválených úprav Radou ČRS pak naleznete zde: https://www.rybsvaz.cz/beta/dokumenty/legislativa/Dodatek2019.pdf

Stránkování:  « Předchozí  2/52  Další » 

Události

Zkoušky pro nové členy v roce 2019

Proběhne: 2019

Pro dospělé a mládež: - 8. 6. 2019 (FB událost) - 16. 11. 2019 (FB událost) Zápis uchazeč…

Členská schůze

Proběhne: 9.3.2019

Členská schůze se koná v sobotu 9. března 2019 od 9.00 hod., v kulturním domě Zátiší Chaba…

  Archiv událostí

Fotogalerie

  Fotogalerie

Kontakt

Mapa - Kancelář ČRS ZS MO Ústí nad Labem

Kancelář

ČRS, z. s., MO Ústí n. L.
Masarykova 242/155
Ústí nad Labem 400 01

Tel.: +420 472 741 669
E-mail: info@rybariusti.cz

Najdete nás i na facebooku

  Kontakty

Hlavní navigace