Dobrý den.Nerozumím tomu proč byla zrušena schránka na povolenky.Myslíte že že za vašich 6 úředních dní odbavíte všechny rybáře?Když už tam budou muset čekat na vrácení tak budou požadovat povolenku novou.Nehledě na to že spousta lidí je do 16.00h v práci.Také nechápu proč celorebubliková lze vrátit online a krajská ne.To nemohlo počkat s tou schránkou až bude vše dořešeno online.Začínám si myslet že jde jen o peníze.Spousta lidí to nestihne a vy si namastíte kapsy.Jan
Tomáš
Přidáno: 28.12.2025, 8:54
Dobrý den,
Chtěl jsem se zeptat, planujete aspoň jeden protáhnout otevírací dobu například alespoň do 17:30? Jinak jsem bez možnosti vrátit povolenku ve stanovený termín aniž bych nékoho dalšího omezoval a vracel povolenku za mě.
Děkuji za odpověď.
Pepa
Přidáno: 25.12.2025, 8:59
Takže na vrácení povolenky do 15.1. máme pouze 6 vašich pracovních dnů super to bude masakr
Karel Jakubec
Přidáno: 7.11.2025, 20:55
Dobrý večer, v sobotu jsme vysazovali rovnou z výlovu a část ryb byla přidušených, některé
nepřežily v neděli jsme je uklidily.
Jindra
Přidáno: 1.11.2025, 15:17
Na Petri u hráze je cca 70 uhynulých candátů velikosti cca 15 cm.
Karel Jakubec
Přidáno: 31.5.2025, 9:30
Dobrý den, členský příspěvek se musí zaplatit do 30.4.
Stanislav Nádvorník
Přidáno: 14.5.2025, 10:53
Letos si nemohu koupit rybářskou povolenku ze zdravotních důvodu, co proto musím udělat abych příští rok měl zas vše v pořádku.
Karel Jakubec
Přidáno: 5.5.2025, 7:49
Dobrý den, závody budou termíny jsou na našich stránkách.
Karel
Přidáno: 27.4.2025, 8:26
Zdravím všechny vyznavače Petrova zdaru, a co rybářské závody 2025 - budou ???
Karel Jakubec
Přidáno: 23.4.2025, 19:43
Dobrý den, pane Tojefuk, to i nás štve ale nic moc s tím neuděláme.